Productbeschrijving
Hot blast vuurvaste stenen hebben een goede brandwerendheid: vuurvaste stenen van klei hebben een goede weerstand tegen hoge temperaturen, zijn meestal bestand tegen hoge temperaturen boven de 1000 graden en sommige kunnen zelfs hoge temperaturen boven de 1500 graden bereiken.

Toepassingen van hete explosiesteen
Metallurgische industrie: hete explosiesteen kan worden gebruikt in ijzerovens, staalovens, hoogovens, pollepel, convertor, elektrische ovens en andere metallurgische apparatuurbekleding, ovenbodem, heteluchtkanaal en andere onderdelen.
Andere industrieën: vuurvaste baksteen kan ook worden gebruikt in glas, keramiek, petrochemie, mijnbouw, machinebouw en andere gebieden.

Fysische en chemische index van hete explosiesteen
|
Artikelen |
Index |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Vuurvastheid / graad Groter dan of gelijk aan |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Vuurvastheid onder belasting (RUL)/ graad Groter dan of gelijk aan |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Lineaire verandering/graad opwarmen (1500 graden, 2 uur) |
1400 graden, 2 uur |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 graden, 2 uur |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Schijnbare porositeit/% Minder dan of gelijk aan |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Groter dan of gelijk aan |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||
Pakketten:

Ons bedrijf is al meer dan 30 jaar actief in de sector van vuurvaste producten
CH Refractories produceren voornamelijk vuurvaste materialen voor metallurgische, cokesfabrieken, cementindustrie, elektriciteitsindustrie, chemische en algemene industriële ovens. Jaarlijkse productie van een verscheidenheid aan gevormde en ongevormde vuurvaste materialen 120,000 ton. De vuurvaste producten geëxporteerd naar het Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Midden-Azië, Zuidoost-Azië, Afrika en andere regio's.
jaarlijkse productie
120,000 ton.
betaalbare prijs
150USD tot 1000USD per ton volgens productspecificatie
gekwalificeerd personeel
ISO 9001/SGS-testrapport
exporterend gebied
Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Azië en Europa
Veelgestelde vragen
Vraag: Hoe kan ik zo snel mogelijk een prijs krijgen?
Vraag: Kan ik een monster krijgen om te testen?
Vraag: Wat is de MOQ van uw product?
Vraag: Hoe kunt u de kwaliteit van uw producten garanderen?
Vraag: Naar welke landen exporteert u voornamelijk?
Vraag: Hoe lang is de productietijd?
Vraag: Welke betalingstermijn kunt u accepteren?
Vraag: Kun je OEM doen? Of pakketten op maat?
Vraag: Kan ik uw fabriek bezoeken?
Fysische en chemische index van hete explosiesteen
|
Artikelen |
Index |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Vuurvastheid / graad Groter dan of gelijk aan |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Vuurvastheid onder belasting (RUL)/ graad Groter dan of gelijk aan |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Lineaire verandering/graad opwarmen (1500 graden, 2 uur) |
1400 graden, 2 uur |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 graden, 2 uur |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Schijnbare porositeit/% Minder dan of gelijk aan |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Groter dan of gelijk aan |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||


