Productbeschrijving
K 26 vuursteen wordt ook wel warmte-isolerende baksteen met een hoog aluminiumgehalte genoemd en wordt gebruikt bij het bouwen van warmte-isolerende muren of warmtebesparende muren, wat in principe bedoeld is voor het behouden of isoleren van warmte. Vuurvaste thermische isolatiesteen bevat meer dan 48% aluminiumoxide. Dit soort thermische baksteen dat te koop is, wordt niet direct blootgesteld aan hoge temperaturen in ovens of ovens, thermische baksteen wordt alleen dicht bij de ovenwand gebouwd als isolatie.

Voordelen van k 26 vuursteen:
Lage thermische geleidbaarheid, lage smeltlijm, laag onzuiverheidsgehalte, brandwerendheid en temperatuurbestendigheid, goede thermische schokstabiliteit, aanzienlijk energiebesparend effect, enz.

Toepassing van vuursteen k 26
Gebruikt in vuurvaste hete oppervlaktebekledingen en ondersteunende isolatielagen van andere vuurvaste materialen, vuurvaste isolatiematerialen voor industriële ovens zoals kraakovens, buisvormige verwarmingsovens, reformeringsovens, hete hoogovens, gietlepelisolatievoeringen, pendelovens, tunnelovens, keramische spoorovens, en duwplaatovens in de staal-, metallurgische en chemische industrie.
Fysische en chemische index van k 26 vuursteen
|
Merken |
Isolatiesteen van klei |
|||
|
/ |
CH-NG-0.5 |
CH-NG-0.6 |
CH-NG-0.8 |
CH-NG-1.0 |
|
BD g/cm3 Groter dan of gelijk aan |
0.5 |
0.6 |
0.8 |
1 |
|
CCS/Mpa Groter dan of gelijk aan |
1.5 |
2 |
2.5 |
3.4 |
|
De opwarmlijn verandert met niet meer dan 2% van de testtemperatuur/graad. Minder dan of gelijk aan |
1250 |
1300 |
1350 |
1350 |
|
Thermische geleidbaarheid gemiddelde temperatuur 350 ± 25 graden (W/mk) |
0.18 |
0.25 |
0.35 |
0.5 |
|
0.1MpaVuurvastheid onder belasting (RUL)/ graad Groter dan of gelijk aan |
1160 |
1250 |
1280 |
1300 |
|
Fe2O3% |
2.5 |
2.5 |
2 |
2 |
|
Maximale gebruikstemperatuur/graad |
1150 |
1200 |
1280 |
1300 |
Pakketten en levering:
Omdat k 26 vuurvaste stenen met een kleinere bulkdichtheid waarvan de sterkte niet zo sterk is als zware vuurstenen, zal CH Refractories bij levering isolerende vuurstenen verpakken met speciale pakketten om isolerende kleistenen tegen beschadiging te beschermen.

Producten Beschrijving
Onze nieuwste projecten
Shanghai Jwell machines Workshop samenwerkingsprojecten

Shanghai Jwell machines Workshop samenwerkingsprojecten
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Het is heerlijk om te weten dat het nodig is om vrij te zijn als het waar is dat dit een manier is om ex. te vinden. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates

Shanghai Jwell machines Workshop samenwerkingsprojecten
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Het is heerlijk om te weten dat het nodig is om vrij te zijn als het waar is dat dit een manier is om ex. te vinden. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates

Shanghai Jwell machines Workshop samenwerkingsprojecten
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Het is heerlijk om te weten dat het nodig is om vrij te zijn als het waar is dat dit een manier is om ex. te vinden. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates
Fabriek introductie

Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd, kortweg CH Refractories genoemd, werd opgericht in 1984 en beschikt over geavanceerde procesapparatuur en een systeem voor de voorbereiding van grondstoffen.

Een volledige set conventionele vuurvaste testapparatuur kan de kwaliteit garanderen voordat deze naar klanten wordt verzonden. Jaarlijkse productie van een verscheidenheid aan gevormde en ongevormde vuurvaste materialen 120,000 ton.

CH Refractories produceren voornamelijk vuurvaste materialen voor metallurgische, cokesfabrieken, cementindustrie, elektriciteitsindustrie, chemische en algemene industriële ovens. De vuurvaste producten geëxporteerd naar het Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Midden-Azië, Zuidoost-Azië, Afrika en andere regio's.
Veelgestelde vragen
Vraag: Wat is Foreign Trade-Express?
Vraag: Hoe kan ik zo snel mogelijk een prijs krijgen?
Vraag: Kan ik een monster krijgen om te testen?
Vraag: Wat is de MOQ van uw product?
Vraag: Hoe kunt u de kwaliteit van uw producten garanderen?
Vraag: Naar welke landen exporteert u voornamelijk?
Vraag: Hoe lang is de productietijd?
Vraag: Welke betalingstermijn kunt u accepteren?
Vraag: Kun je OEM doen? Of pakketten op maat?
Vraag: Kan ik uw fabriek bezoeken?
Fysische en chemische index van k 26 vuursteen
|
Merken |
Isolatiesteen van klei |
|||
|
/ |
CH-NG-0.5 |
CH-NG-0.6 |
CH-NG-0.8 |
CH-NG-1.0 |
|
BD g/cm3 Groter dan of gelijk aan |
0.5 |
0.6 |
0.8 |
1 |
|
CCS/Mpa Groter dan of gelijk aan |
1.5 |
2 |
2.5 |
3.4 |
|
De opwarmlijn verandert met niet meer dan 2% van de testtemperatuur/graad. Minder dan of gelijk aan |
1250 |
1300 |
1350 |
1350 |
|
Thermische geleidbaarheid gemiddelde temperatuur 350 ± 25 graden (W/mk) |
0.18 |
0.25 |
0.35 |
0.5 |
|
0.1MpaVuurvastheid onder belasting (RUL)/ graad Groter dan of gelijk aan |
1160 |
1250 |
1280 |
1300 |
|
Fe2O3% |
2.5 |
2.5 |
2 |
2 |
|
Maximale gebruikstemperatuur/graad |
1150 |
1200 |
1280 |
1300 |

