K26 Isolerende vuursteen

K26 Isolerende vuursteen

K26 isolerende vuursteen, ook bekend als zachte isolatiestenen, heeft een werktemperatuur tot 1000-1600 graden, voornamelijk gebruikt voor ovenisolatielagen bij hoge temperaturen
Aanvraag sturen
Beschrijving
Technische Parameters
Productbeschrijving

 

K26 isolerende vuursteen is gemaakt van lokale hoogwaardige chamottematerialen onder hoge temperaturen volgens de nieuwste nationale norm. De temperatuur in de 1200-1400 graad . De ingrediënten worden gemengd met water gemaakt van plastic materiaal of modder, modder met extrusie- of gietvorm, 1250-1350 graad na droge verbranding door oxidatieatmosfeer. De volumedichtheid van veelgebruikte geïsoleerde baksteen is 0.75-1,2 g/cm3.

70

 

Voordelen van door CH Refractories vervaardigde k26 isolerende vuursteen:

 

Lage thermische geleidbaarheid, lage smeltlijm, laag onzuiverheidsgehalte, brandwerendheid en temperatuurbestendigheid, goede thermische schokstabiliteit, aanzienlijk energiebesparend effect, enz.
Geselecteerde grondstoffen: Voldoende grondstoffen en geselecteerde kwaliteit garanderen de productkwaliteit.
Gestandaardiseerde productieworkshop: we hebben voldoende productiecapaciteit voor bestellingen van grote volumes en kunnen verschillende vuurvaste producten op maat maken.
Volledig geautomatiseerde productie: strikte controle op de productkwaliteit en gestandaardiseerde productieworkshops.
Voldoende voorraad: het grote magazijn heeft voldoende voorraad om aan uw verschillende eisen te voldoen en u tijd te besparen.

71

 

Fysische en chemische index van k26 isolerende vuursteen

 

Merken

CH-LG-0.6

CH-LG-0.8

CH-LG-1.0

BD g/cm3 Groter dan of gelijk aan

0.6

0.8

1

CCS /Mpa Groter dan of gelijk aan

1.96

2.94

4

De opwarmlijn verandert met niet meer dan 2% van de testtemperatuur/graad Minder dan of gelijk aan

1350

1400

1450

Thermische geleidbaarheid gemiddelde temperatuur 350 ± 25 graden (W/mk)

0.25

0.32

0.45

0.1MpaRUL/ graad Groter dan of gelijk aan

1300

1350

1380

Al2O3 /% Groter dan of gelijk aan

48

48

48

Fe2O3 /%

1.8

1.6

1.5

Maximale gebruikstemperatuur/graad

1300

1350

1380

 

Pakketten en levering:

 

73

 

Waarom voor ons kiezen

CH Refractories werd opgericht in 1984 en beschikt over geavanceerde apparatuur voor het productieproces van vuurvaste producten en een systeem voor de voorbereiding van grondstoffen, batching met behulp van een elektronische batchwagen, mengen met behulp van een 750 geforceerde mixer, vormapparatuur: 2 sets 1000 ton steenpers, 4 sets 630 ton steenpers, 14 sets 400 ton steenpers, 22 sets 315 ton steenpers, 2 sets 160 ton steenpers, 8 sets 60 ton steenpers. Ook beschikt u over een volledige set conventionele vuurvaste testapparatuur, zodat u de kwaliteit kunt garanderen voordat u producten naar klanten verzendt.

Kostenbesparingen

Bespaar geld met onze logistieke service en profiteer van een snelle levering.

Geschikte pakketten

Wij zorgen voor passende en zeewaardige verpakkingen om zachte stenen te beschermen tegen beschadigingen tijdens het transport

Bewezen ervaring

producten geëxporteerd naar het Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Midden-Azië, Zuidoost-Azië, Afrika en andere regio's.

Kwaliteitsproducten

Onze producten geproduceerd volgens de ISO9001-norm hebben de internationale kwaliteitsnormen bereikt,

Technische ondersteuning

In de after-sales service bieden wij technische diensten zoals installatie, inbedrijfstelling en onderhoud.

Gratis monsters

Als u een product in gedachten heeft, laat het ons dan weten en vraag om een ​​gratis monster

 

 

Veelgestelde vragen

Vraag: Hoe kan ik zo snel mogelijk een prijs krijgen?

A: Please send WhatsApp message to +8619903978071 or send email to sales03@chrefractory.com

Vraag: Kan ik een monster krijgen om te testen?

A: Natuurlijk, welkom om een ​​gratis monster te vragen. Betaal alstublieft alleen de vrachtkosten van China naar uw land

Vraag: Wat is de MOQ van uw product?

A: Over het algemeen is de MOQ 2 ton. Als de vorm van de vuurstenen ingewikkeld is en in kleine hoeveelheden nodig is, waarvan de hoeveelheid en grootte kunnen worden aangepast.

Vraag: Hoe kunt u de kwaliteit van uw producten garanderen?

A: We kunnen producten SGS-testrapport leveren. Welkom ook fabrieksinspectie door derden.

Vraag: Naar welke landen exporteert u voornamelijk?

A: Onze voornamelijk markten, waaronder Azië, het Midden-Oosten, Zuid-Amerika en Europa. Meer dan 50 landen.

Vraag: Hoe lang is de productietijd?

A: Voor standaard vuurvaste stenen en ongevormde vuurvaste producten bedraagt ​​de productiecapaciteit 100 ton per dag. Gecompliceerde vormstenen hebben een productietijd van ongeveer 20 dagen nodig.

Vraag: Welke betalingstermijn kunt u accepteren?

A: L/C, T/T, betaling tegen kopie van BL

Vraag: Kun je OEM doen? Of pakketten op maat?

EEN: Zeker! Wij kunnen pakketten bedrukken volgens uw wensen

Vraag: Kan ik uw fabriek bezoeken?

A: Welkom op elk moment!

 

 

Populaire tags: k26 isolerende vuursteen, China k26 isolerende vuursteen fabrikanten, fabriek

Fysische en chemische index van k26 isolerende vuursteen

 

Merken

CH-LG-0.6

CH-LG-0.8

CH-LG-1.0

BD g/cm3 Groter dan of gelijk aan

0.6

0.8

1

CCS /Mpa Groter dan of gelijk aan

1.96

2.94

4

De opwarmlijn verandert met niet meer dan 2% van de testtemperatuur/graad Minder dan of gelijk aan

1350

1400

1450

Thermische geleidbaarheid gemiddelde temperatuur 350 ± 25 graden (W/mk)

0.25

0.32

0.45

0.1MpaRUL/ graad Groter dan of gelijk aan

1300

1350

1380

Al2O3 /% Groter dan of gelijk aan

48

48

48

Fe2O3 /%

1.8

1.6

1.5

Maximale gebruikstemperatuur/graad

1300

1350

1380

 

Bericht versturen